Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland (żużel 31 marca 2012)


Do sezonu żużlowego pozostało jeszcze trochę czasu, jednak już dziś zapraszamy na pierwsze zawody z cyklu Grand Prix na żużlu. Tylko u nas dowiesz się gdzie obejrzeć na żywo transmisję online Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland 31 marca 2012.

Egzotyczne GP Auckland 2012

Wybór odległego Auckland w Nowej Zelandii jako gospodarza jednego z turniejów żużlowego GP był zaskoczeniem niemal dla wszystkich kibiców. Lokalizacja nie jest jednak przypadkowa – to efekt strategii jaką starają wspólnie realizować  FIM i BSI (organizator cyklu Grand Prix), mającej za zadanie rozszerzenie serii o miasta poza Europą. Jako ciekawostkę można dodać, że w przyszłych latach planowana jest organizacja GP w Indiach, Chinach, Australii oraz Malezji.

Dzika kartka Grand Prix w Auckland

Przypomnijmy, że kraj organizujący daną imprezę z cyklu Grand Prix 2012 ma możliwość zgłosić do zawodów zawodnika na zasadzie dzikiej karty. Wiemy już, że w GP w Auckland z dziką karta pojedzie sześciokrotny Indywidualny Mistrz Nowej Zelandii Brytyjczyk Jason Bunyan. Jako zawodnicy rezerwowi pojawią się Andrew Aldridge oraz Grant Tregoning.

Transmisja online Grand Prix w Nowej Zelandii

Jeszcze trochę czasu minie zanim  Nowa Zelandia  zagości najlepszych żużlowych zawodników na świecie i na obecną chwilę nie są znane dostępne internetowe transmisje na żywo online tych zawodów. Obiecujemy jednak, że w momencie pojawienia się jakichkolwiek transmisji online (Sopcast, telewizje internetowe itp.) niezwłocznie o tym poinformujemy.

Transmisje, retransmisje, relacje, Sopcast

Już jutro – 31 marca Nowa Zelandia zagości najlepszych żużlowych zawodników na świecie, są już znane internetowe transmisje na żywo online tych zawodów. Oto transmisje i relacje przygotowane przez zewnętrzne serwisy: (31 marca 2012 godzina 05:00 i 09:00 oraz 18:00 – retransmisja)

Lista startowa Grand Prix 2012

Poniżej prezentujemy listę startową cyklu Grand Prix 2012.

 1. Kenneth Bjerre (Dania)
 2. Hans Andersen (Dania)
 3. Tomasz Gollob (Polska)
 4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
 5. Andreas Jonsson (Szwecja)
 6. Nicki Pedersen (Dania)
 7. Bjarne Pedersen (Dania)
 8. Jason Bunyan (Wielka Brytania)
 9. Fredrik Lindgren (Szwecja)
 10. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
 11. Jarosław Hampel (Polska)
 12. Peter Ljung (Szwecja)
 13. Jason Crump (Australia)
 14. Chris Harris (Wielka Brytania)
 15. Greg Hancock (USA)
 16. Chris Holder (Australia)
 17. Grant Tregoning (Nowa Zelandia)
 18. Sean Mason (Nowa Zelandia)

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Komentuj
Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland (żużel 31 marca 2012)